514 36 41 61
info@361sport.pl

361-Ascent [Moonless/Castlerock/Flame]

Dostępność :
dostępny
229,00 zł 349.00 zł
Rozmiar
Ilość :

361º Ascent. Załóż te buty i zacznij swoją wspinaczkę w górę !


Przeznaczenie: Buty zaprojektowane specjalnie dla miłośników biegania w terenie (trail).


Cholewka: Wykonana z bardzo lekkiej i trwałej siateczki, ciasno tkanej, zapewniającej doskonałą termoregulację buta oraz zwiększony komfort podczas biegu. Dodatkowo zastosowano syntetyczne nakładki, które stanowią doskonałe wsparcie i sprawiają, że but lepiej przylega do stopy. Występujące materiały są oddychające i łatwo-zmywalne.


Podeszwa środkowa:  Oparta na trójwarstwowej wytrzymałej konstrukcji QDD (Quick Dynamic Defense). System QDD jest lekki i czuły na każdy ruch biegacza. Zintegrowane komponenty QDD podczas cyklicznych ruchów stopy trwających krócej niż 1 sekunda współpracują bezbłędnie, aby zapewnić ponadprzeciętną absorpcję wstrząsów podczas kontaktu z podłożem, odpowiednią amortyzację oraz zwrot energii podczas biegu i przyspieszenie. 


Podeszwa zewnętrzna: Bieżnik zbudowany z gumy o zwiększonej odporności na ścieranie dla lepszej wytrzymałości buta. Podeszwa zaprojektowana w taki sposób, aby maksymalnie zwiększyć przyczepność do podłoża w każdych warunkach. Łatwa w czyszczeniu.


Waga: 281 g

Drop: 9.5 mm