514 36 41 61
info@361sport.pl

361 - Sensation [Nautical Blue/Orange/Silver]

Dostępność :
dostępny
349,00 zł 489.00 zł
Rozmiar
Ilość :

361º Sensation zostały mianowane jako „Best Buy” przez prestiżowy amerykański miesięcznik Runner’s World. Poczuj sensację !


Przeznaczenie:  Idealne na długie dystanse. Dla biegaczy neutralnych i pronujących, ceniących sobie idealną równowagę pomiędzy amortyzacją, stabilnością i komfortem.


Cholewka: Wykonana z bardzo lekkiej i trwałej siateczki zapewniającej doskonałą termoregulację buta oraz zwiększony komfort w trakcie biegu. Z przodu cholewki zlokalizowane są materiały odblaskowe, zapewniające lepszą widoczność oraz poprawiające bezpieczeństwo podczas nocnych treningów. Zewnętrzne wzmocnienie z tyłu buta (na pięcie) dodatkowo wzmacnia stabilizację i stabilność stopy oraz solidnie trzyma i zapewnia ochronę pięty w trakcie długich wybiegań.


Podeszwa środkowa: Oparta na trójwarstwowej, wytrzymałej konstrukcji QDP (Quick Dynamic Performance), która gwarantuje odpowiednią absorpcję wstrząsów, zwiększoną amortyzację oraz dzięki dynamicznej sile odbicia pozwala na zaoszczędzenie i zwrot energii w trakcie biegu, dając odczuwalny efekt przyspieszenia. Pierwszą warstwę stanowi pianka EVA o dwóch gęstościach. Kolejne dwie warstwy to zastrzeżona technologia QU!KFOAM. Środkowa wartstwa odpowiedzialna jest za ponadrzeciętną amortyzację buta oraz jego elastyczność. Warstwa zewnętrzna to miękka wyjmowalna wkładka stanowiąca dodatkowy komfort i wsparcie dla stopy biegacza.


Podeszwa zewnętrzna: Bieżnik zbudowany z gumy wykazującej zwiększoną odporność na ścieranie w strefie pięty dla lepszej przyczepności oraz wytrzymałości buta. Z przodu podeszwy zastosowano natomiast dmuchaną, lekką gumę odporną na ścieranie, pozwalającą na redukcję wagi buta oraz zwiększającą jego amortyzację. Pod śródstopiem znajduje się dodatkowo wzmocnienie z tworzywa TPU, którego zadaniem jest stabilizacja stopy. 


Waga: 312 g

Drop: 9 mm