514 36 41 61
info@361sport.pl

361 - Soul Mate [Blueprint/Purple/White]

Dostępność :
dostępny
289,00 zł 399.00 zł
Rozmiar
Ilość :

361º Soulmate. Szukasz bratniej duszy na długie i wyczerpujące treningi? Sprawdź 361º Soulmate i przekonaj się, że w tych butach nie ma rzeczy niemożliwych ! 


Przeznaczenie: Inspirowane butami biegowymi, ale przeznaczone dla wszechstronnych sportowców. Idealnie nadają się na trening funkcjonalny, siłownię, fitness czy crossfit. Lekkie, wytrzymałe i praktyczne.


Cholewka: Przód cholewki wykonany z trwałej, wysokiej jakości siateczki z dodatkowym wsparciem zwiększającym siłę i wytrzymałość materiału podczas długich, intensywnych ćwiczeń. Na zapiętku oddychająca, trójwarstwowa siatka. Zewnętrzny system wiązania pozwala na odpowiednie dopasowanie i przyleganie buta w okolicach śródstopia. Z tyłu wzmocnienie z tworzywa TPU wzmacniające wsparcie i trzymanie pięty. Dodatkowo dookoła pięty zlokalizowane są materiały odblaskowe zapewniające lepszą widoczność oraz poprawiające bezpieczeństwo podczas nocnych treningów.


Podeszwa środkowa: Oparta na trójwarstwowej wytrzymałej konstrukcji QDD (Quick Dynamic Defense). Pierwszą warstwę stanowi pianka EVA. Dwie kolejne to opatentowana przez 361º zastrzeżona technologia QUIKFOAM, w której użyty materiał jest lżejszy niż pianka EVA, dzięki czemu but zyskuje na swojej lekkości. Poza tym zapewnia ona ponadprzeciętną redukcję wstrząsów podczas kontaktu z podłożem, odpowiednią amortyzację, a co za tym idzie także poprawę odbicia.


Podeszwa zewnętrzna: Dwustronne, wydłużone wypustki w przedniej części podeszwy zapewniają zwiększoną stabilność oraz przyczepność w części środkowej i bocznej stopy. Specjalnie zaprojektowane strefy "X" w podeszwie pozwalają lepiej uwalniać ciśnienie i nacisk powstały podczas intensywnych treningów.


Waga: 227 g

Drop: 8 mm